ثبت نام

رابطه بین تجسم و خلق خواسته ها

the-Power-of-Visualization

انیشتین یه جمله خیلی کلیدی داره: انسان با علم میتونه از نقطه A به نقطه B برسه اما با تجسم خلاق میتونه از نقطه A به هرجایی برسه.

تجسم سلاحی بسیار قدرتمند برای خلق خواسته های ماست.

آیا واقعا تجسم تاثیرگزار است؟

ذهن انسان هیچ تفاوتی بین تجسم و واقعیت قائل نمیشه.

تجسم در مغز دقیقا از همون رشته های عصبی استفاده میکنه که در واقعیت استفاده میشه.

اما موضوعی که خیلی مهمه استفاده درست و کاربردی از قدرت تجسمه.

فرمول و الگوی رفتاری که اکثر افراد از اون استفاده میکنند:

اکثر افراد برای تجسم روزهای بد و اتفاقات ناگوار و نادلخواه زندگی، ذهنی بسیار خلاق دارند اما برای تجسم خواسته های قلبی خودشون دچار مشکل میشن.

اصلا تجسم روزهای خوب و خواسته های برای خیلی از افراد کار بسیار سختیه.

خلق خواسته ها با استفاده از قدرت تجسم خلاق

برای درک قدرت تجسم باید در نظر داشته باشید که وقتی موضوعی رو تجسم میکنید و احساس خوبی دارید وجودش برای ذهن شما اثبات شده میشه و ذهن شما میتونه داشتن اون چیز و یا بودن در اون موقعیت رو کاملا باور کنه. وقتی ذهن وجود چیزی رو باور کرد فرکانس بودنش رو به کائنات ارسال میکنه و اگر ترمزی از این جهت وجود نداشته باشه خیلی سریع خواسته ها خلق میشن.

منظورم از ترمز باورهای محدود کننده و مخربه.

تجسم موضوعی بسیار بسیار مهمه که باید نحوه استفاده از اون رو فرا گرفت.

خیلی از افرادی که توانایی بالایی برای تجسم ندارن میتونن از سناریوهای آماده برای انجام تجسم و جهت دهی آگاهانه به افکارشون استفاده کنن. این سناریوها اجازه انجراف رو در حین تجسم به ذهن نمیدن و باعث میشه تمرکز همواره روی موضوعات اصلی باشه، نه فرعیات و به این طریق ذهن ما کاملا آگاهانه به سمت واقعی کردن تجسم با استفاده از فاکتورهای مختلف حرکت میکنه.

ذهن ما انسان ها با ارتعاشات و فرکانس ها قدرت خلق هر خواسته ای رو داره.

 

فقط باید باور کنیم که این ذهن میتونه با استفاده آگاهانه از تجسم خلاق مارو به سمت خواسته هامون ببره و کار رو برای ما هموارتر کنه.

در نظر داشته باشید که تجسم باید با احساس خوب همراه باشه.

موضوعی که خیلی خیلی مهمه اینه که شما باید فقط نقطه آخر که رسیدن به یک هدف خاص هست رو تجسم کنید، نه نحوه ی رسیدن به اون خواسته رو. چگونگی ایجادش با خداست و به اصطلاح باید گفت تو تله ی چطور؟ گیر نیوفتید.

 

تجسم همه چیزه

احساس خوب = اتفاقت خوب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

معرفی

علی حیدری هستم. یکی از اعضای تیم طراحی و توسعه ماهدیس وب، سالهاست که پا به دنیای وب و طراحی گذاشتم و خیلی خوشحالم که به لطف خدا و کمک دوستان تونستیم یک تیم عالی و منسجم تشکیل بدیم تا روز به روز فعالیتمون رو در دنیای وب بیشتر کنیم. این وبسایت هم مکانی برای خالی کردن افکار ، عقاید و خط خطی های ذهنی منه.

پرداخت ایمن